TFF 3. Lig 3. Grupta Play-Off mücadelesi veren Çorum Belediyespor, kendi saha ve seyircisi önünde Payasspor’a 1-0 mağlup oldu.
TFF 3.Lig 1.Grup’ta Play-Off’a kalma mücadelesi veren Çorum Belediyespor 28. hafta maçında konuk ettiği Hatay temsilcisi Payasspor’a 1-0 yenildi. Galibiyet özlemi 9 haftaya çıkan Kırmızı-Siyahlılaraldıkları bu yenilgiyle Play-Off potasından çıkarken, maçtan sonra taraftarlar takımı yuhalayıp Payasspor’u alkışladı. Payasspor’a galibiyeti getiren golü 86. dakikada Gökhan Çırak attı. Maçı Çorum Valisi Necmettin Kılıç ve Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül ile birlikte çok sayıda taraftar izledi.