2018 yılı İl Özel İdaresi Performans Programı kapsamında, Merkez Pınarcık Köyü’nde içme suyu amaçlı sondaj çalışması tüm hızıyla devam ediyor.
2018 yılı İl Özel İdaresi Performans Programı kapsamında, Merkez Pınarcık Köyü’nde içme suyu amaçlı sondaj çalışması tüm hızıyla devam ediyor. Toplamda 145 m derinlikte sondaj çalışması yapılacak alanda 100 m derinliğe inildi. Halihazırda çalışma devam etmekte ve kısa süre içerisinde tamamlanacak olan çalışma sonunda Pınarcık Köyü, uzun vadeli ve nitelikli ilave içme suyuna kavuşacak.