2018 yılı KÖYDES programında yer alan Alaca İlçesi Tutluca Köyüne İçme suyu tesisi yapım işine başlandı. En kısa zamanda yapılarak vatandaşın hizmetine açılacak.
2018 yılı KÖYDES programında yer alan Alaca İlçesi Tutluca Köyüne İçme suyu tesisi yapım işine başlandı. Hızla devam eden içme suyu deposunun yanı sıra Altıntaş Köyü’ne biriktirmeli terfi binası ve terfi hattı ile Alacahöyük Köyü’nde yer alan sondaj binası da onarılacak. Alaca İlçesi Tutluca Köyü’ne 50 m³ içme suyu deposu, 20 m³ biriktirmeli terfi binası ve terfi hattı ile Altıntaş Köyü’ne ise 20 m³ biriktirmeli terfi binası ve terfi hattı yapılacak. Tutluca Köyü ve Altıntaş ile Alacahöyük Köylerinde ki çalışmalar bu ay içerisinde tamamlanarak vatandaşların hizmetine açılacağı bildirildi.