ŞOFÖRLER BAŞKANINI SEÇECEK « KANAL 19 TV – Çorum Haber, Güncel, Son Dakika

17 Mayıs 2022 - 06:59

ŞOFÖRLER BAŞKANINI SEÇECEK

ŞOFÖRLER BAŞKANINI SEÇECEK
Son Güncelleme :

20 Ocak 2018 - 12:59

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, oda üyelerinin ve şoför esnafının yoğun talebi doğrultusunda yeniden başkanlığa aday olduğunu açıkladı.

Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası Başkanı Tahsin Şahin, 21 Ocak’ta gerçekleştirilecek olağan genel kurula geniş katılım beklediğini ifade ederek, herkesi oy kullanmaya davet etti. Şahin, yaptığı yazılı açıklamada, 21 Ocak Pazar günü şoför ve nakliyeci esnafının TSO Fuar Kompleksinde sandık başına gideceğini belirterek, “İnşallah kaldığımız yerden hizmetlerimize devam edeceğiz. Bizlere güvenen, değer veren arkadaşlarımızı asla mahcup etmeyeceğiz” dedi.

HİZMETLERİMİZ SÜRECEKTahsin Şahin, oda üyelerinin ve şoför esnafının yoğun talebi doğrultusunda yeniden başkanlığa aday olduğunu ifade ederek yeni bir anlayış ve sürece öncülük edeceklerini söyledi. Görev süresi boyunca şoför esnafının hak ve hukukunu gözeterek çalıştığını kaydeden Şahin, “Üyelerin teveccühüne ekibi ile birlikte yeniden mazhar olmanın kendilerini mutlu edeceğini belirterek, “Bizlere yeniden görev ve sorumluluk verilmesi onur verici olacaktır. Ben ve ekibim bu sorumluluk bilinci içerisinde şoför ve nakliyeci esnafımızın sorunlarına çare bulmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

MAKAM SEVDAMIZ YOK!

Tahsin Şahin, açıklamasında şunları kaydetti: “Bu işe başlarken makam sevdalısı olmadığımızı belirttik. Bu makama gelip makamda oturmak için değil şoför esnafına gerçek anlamda hizmet etmek için mücadele verdik ve mücadele etmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki dönemde yine el ele vererek, birlikte kararlar alarak sorunların üstesinden geleceğimize inancımız tamdır. Kapımız bana oy verdi/vermedi demeden yine herkese açık olacak. Şoför esnafımızın çıkarları doğrultusunda ne yapmamız gerekiyorsa yine yapacağız.

KAPIMIZ ‘HERKESE’ AÇIK

Başkan olduğum dönem içerisinde kapım üyelerime, esnafıma ve halkıma hiçbir zaman kapanmadı. 24 saat telefonum açık bir şekilde tüm üyelerime, gerek kurtarıcımızla ve gerekse güler yüzlü personelimizle hizmet verdik. Şoför esnafımızın sorunlarının çözüme kavuşturulması; aynı zamanda hizmetlerden yararlanan halkımızın da sürdürülebilir ve kaliteli hizmet almasını sağlayacaktır. Bu nedenle yapacağımız tüm çalışmalarda, esnafımızın hakkını, hukukunu savunurken, halkımızın da memnuniyetini gözeteceğiz.

HER ŞEY ESNAFIMIZ İÇİN

21 Ocak Pazar günü Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Fuar Kompleksinde gerçekleştirilecek seçimlerde, odamız üyelerinin hak ve menfaatlerini korumak, tüm üyelerimize en iyi hizmeti sunmak için ve hizmetin aynen devamı için Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası’na yeniden başkan adayı olduğumu açıklıyor, bunu üyelerimizin takdirine sunuyorum. Bu kapsamda Çorum Şoförler ve Nakliyeciler Odası seçimlerinin; esnafımız için yeni bir başlangıca vesile olmasını temenni ediyor, tüm şoför esnafımıza kazasız, belasız, bol kazançlı hayırlı çalışmalar diliyorum.”

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.