Canlı Sonuçlar « KANAL 19 TV – Çorum Haber, Güncel, Son Dakika

28 Kasım 2021 - 07:55
SON DAKİKA
ALMANYA 3. LİGİ
15:00
Osnabrück Osnabrück
- : -
Freiburg II Freiburg II
16:00
Viktoria Köln Viktoria Köln
- : -
Hallescher FC Hallescher FC
ALMANYA BUNDESLİGA 2. LİGİ
15:30
Nürnberg Nürnberg
- : -
St Pauli St Pauli
15:30
Paderborn 07 Paderborn 07
- : -
Hansa Rostock Hansa Rostock
15:30
Hamburger SV Hamburger SV
- : -
Ingolstadt 04 Ingolstadt 04
ALMANYA BUNDESLİGA LİGİ
17:30
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
- : -
Union Berlin Union Berlin
19:30
RB Leipzig RB Leipzig
- : -
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
ALMANYA REGİONALLİGA
15:00
Carl Zeiss Jena Carl Zeiss Jena
- : -
Union Fürstenwalde Union Fürstenwalde
15:00
Tasmania 73 Berlin Tasmania 73 Berlin
- : -
Chemnitzer Chemnitzer
15:00
Hertha Berlin II Hertha Berlin II
- : -
FC Eilenburg FC Eilenburg
15:00
VfB Auerbach VfB Auerbach
- : -
Tennis Borussia Berlin Tennis Borussia Berlin
15:00
SV Lichtenberg 47 SV Lichtenberg 47
- : -
Germania Halberstadt Germania Halberstadt
15:00
Hannover 96 II Hannover 96 II
- : -
Oberneuland Oberneuland
16:00
Hannoverscher SC Hannoverscher SC
- : -
Jeddeloh Jeddeloh
16:00
Altona 93 Altona 93
- : -
Heider SV Heider SV
16:00
St.Pauli II St.Pauli II
- : -
SV Drochtersen/Assel SV Drochtersen/Assel
16:00
FC 08 Homburg FC 08 Homburg
- : -
Kickers Offenbach Kickers Offenbach
16:00
VfV 06 Hildesheim VfV 06 Hildesheim
- : -
Werder Bremen II Werder Bremen II
16:00
VfB Oldenburg VfB Oldenburg
- : -
LSK Hansa LSK Hansa
AMERİKA MAJOR LİGİ
23:00
Sporting Kansas City Sporting Kansas City
- : -
Real Salt Lake Real Salt Lake
ANDORRA 2. LİGİ
İPT
CE Jenlai CE Jenlai
0 - 0
FC Encamp FC Encamp
-
FC Santa Coloma B FC Santa Coloma B
- 0
La Massana La Massana
-
UE Santa Coloma B UE Santa Coloma B
- 0
UE Engordany B UE Engordany B
-
Atletic Club Escaldes II Atletic Club Escaldes II
- 0
Sant Julia B Sant Julia B
ANDORRA PREMİER LİGİ
13:00
UE Santa Coloma UE Santa Coloma
- : -
Sant Julia Sant Julia
15:30
Ordino Ordino
- : -
CE Carroi CE Carroi
18:00
UE Engordany UE Engordany
- : -
FC Santa Coloma FC Santa Coloma
20:30
Atletic Club Escaldes Atletic Club Escaldes
- : -
Inter Club Escaldes Inter Club Escaldes
ANGOLA 1. LİGİ
17:30
CD Huila CD Huila
- : -
CR Da Caala CR Da Caala
18:30
Progresso do Sambizanga Progresso do Sambizanga
- : -
Petro Atletico Luanda Petro Atletico Luanda
ARJANTİN PRİMERA B LİGİ
MS
Quilmes Quilmes
5 - 5
Deportivo Moron Deportivo Moron
ARJANTİN PROFESYONEL LİG KUPASI
MS
Patronato Patronato
0 - 3
Godoy Cruz Godoy Cruz
MS
Estudiantes Estudiantes
1 - 0
Velez Sarsfield Velez Sarsfield
23:00
Rosario Central Rosario Central
- : -
River Plate River Plate
ARNAVUTLUK 1. LİGİ
15:45
Kukesi Kukesi
- : -
Egnatia Egnatia
15:45
Dinamo Tirana Dinamo Tirana
- : -
Kastrioti Kastrioti
ARNAVUTLUK 2. LİGİ
-
Burreli Burreli
- 0
KS Lushnja KS Lushnja
-
Korabi Peshkopi Korabi Peshkopi
- 0
FK Vora FK Vora
-
Pogradeci Pogradeci
- 0
Apolonia Apolonia
-
Turbina Cerrik Turbina Cerrik
- 0
Shkumbini Shkumbini
-
Bylis Bylis
- 0
KS Maliqi KS Maliqi
-
Besëlidhja Besëlidhja
- 0
Terbuni Puke Terbuni Puke
-
Besa Besa
- 0
Tomori Tomori
-
Butrinti Sarande Butrinti Sarande
- 0
Erzeni Shijak Erzeni Shijak
AVUSTRALYA 1. LİGİ
MS
Melbourne Victory Melbourne Victory
3 - 0
Brisbane Roar Brisbane Roar
39'
Western Sydney Wanderers Western Sydney Wanderers
0 - 1
Newcastle Jets Newcastle Jets
AVUSTURYA 1. LİGİ
12:30
SK Vorwärts Steyr SK Vorwärts Steyr
- : -
SV Horn SV Horn
AVUSTURYA BUNDESLİGA LİGİ
16:30
Austria Wien Austria Wien
- : -
Sturm Graz Sturm Graz
16:30
Hartberg Hartberg
- : -
LASK Linz LASK Linz
19:00
Ried Ried
- : -
Rapid Wien Rapid Wien
AZERBAYCAN PREMİER LİGİ
15:00
Sumgayıt FC Sumgayıt FC
- : -
Zire İ.K Zire İ.K
BAHREYN KRAL KUPASI
18:15
East Riffa East Riffa
- : -
Manama Manama
20:30
Al Muharraq Al Muharraq
- : -
Al Riffa Al Riffa
BELARUS 1. LİGİ
ERT
Sputnik Rechitsa Sputnik Rechitsa
0 - 0
FK Slutsk FK Slutsk
13:00
Neman Grodno Neman Grodno
- : -
Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
13:00
BATE BATE
- : -
FK Vitebsk FK Vitebsk
13:00
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
- : -
FK Gomel FK Gomel
13:00
Rukh Brest Rukh Brest
- : -
Dinamo Brest Dinamo Brest
13:00
Slavia Mozyr Slavia Mozyr
- : -
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
13:00
Isloch Isloch
- : -
Energetik-BGU Minsk Energetik-BGU Minsk
13:00
Smorgon Smorgon
- : -
FC Minsk FC Minsk
BELÇİKA 1. LİGİ
15:30
Racing Genk Racing Genk
- : -
Club Brugge Club Brugge
18:00
Zulte Waregem Zulte Waregem
- : -
Beerschot VA Beerschot VA
20:30
AA Gent AA Gent
- : -
Standard Liege Standard Liege
23:00
Antwerp Antwerp
- : -
Oostende Oostende
BELÇİKA 2. LİGİ
18:00
Royal Excel Mouscron Royal Excel Mouscron
- : -
Lierse Kempenzonen Lierse Kempenzonen
22:00
RWD Molenbeek 47 RWD Molenbeek 47
- : -
Deinze Deinze
BOSNA HERSEK 1. LİGİ
15:00
Rudar Prijedor Rudar Prijedor
- : -
Tuzla City Tuzla City
17:00
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
- : -
Sarajevo Sarajevo
17:00
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
- : -
Borac Borac
BREZİLYA SERİE A
MS
RB Bragantino RB Bragantino
1 - 1
America Mineiro America Mineiro
MS
Sao Paulo Sao Paulo
2 - 0
Sport Recife Sport Recife
22:00
Corinthians Corinthians
- : -
Atletico Paranaense Atletico Paranaense
22:00
Atletico Mineiro Atletico Mineiro
- : -
Fluminense Fluminense
BREZİLYA SERİE B
22:00
EC Vitoria EC Vitoria
- : -
Vila Nova Vila Nova
22:00
Remo Remo
- : -
Confiança Confiança
22:00
CSA CSA
- : -
Brasil de Pelotas Brasil de Pelotas
22:00
Operario PR Operario PR
- : -
CRB CRB
22:00
Goias Goias
- : -
Brusque Brusque
22:00
Avai FC Avai FC
- : -
Sampaio Correa Sampaio Correa
22:00
Londrina Londrina
- : -
Vasco da Gama Vasco da Gama
22:00
Botafogo FR Botafogo FR
- : -
Guarani Guarani
BULGARİSTAN 1. LİGİ
16:15
Lokomotiv 1929 Lokomotiv 1929
- : -
CSKA 1948 Sofya CSKA 1948 Sofya
CAF KONFEDERASYON KUPASI
15:00
Tusker FC Tusker FC
- : -
CS Sfaxien CS Sfaxien
16:00
A.P. Rwandaise A.P. Rwandaise
- : -
RS Berkane RS Berkane
16:00
Simba Sports Club Simba Sports Club
- : -
Red Arrows Red Arrows
16:00
Zanaco Zanaco
- : -
Binga FC Binga FC
16:00
Royal Leopards Royal Leopards
- : -
JS Kabylie JS Kabylie
17:00
TP Mazembe TP Mazembe
- : -
Marumo Gallants FC Marumo Gallants FC
17:30
As Otoho D'oyo As Otoho D'oyo
- : -
Gor Mahia Gor Mahia
18:00
Hearts of Oak Hearts of Oak
- : -
JS Saoura JS Saoura
18:00
Rivers United Rivers United
- : -
Al Masry Al Masry
18:00
Maniema Union Maniema Union
- : -
Pyramids FC Pyramids FC
18:30
USGN USGN
- : -
DC Motema Pembe DC Motema Pembe
19:00
Stade Malien Stade Malien
- : -
Al Ahli Tripoli Al Ahli Tripoli
19:00
LPRC Oilers LPRC Oilers
- : -
Orlando Pirates Orlando Pirates
19:00
ASEC Mimosas ASEC Mimosas
- : -
Interclube Interclube
19:00
Nouadhibou Nouadhibou
- : -
Cotonsport Cotonsport
21:00
Al-Ittihad Al-Ittihad
- : -
Enyimba Enyimba
ÇEKYA 1. LİGİ
17:00
Jablonec Jablonec
- : -
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
17:00
Slavia Prag Slavia Prag
- : -
Teplice Teplice
17:00
Hradec Kralove Hradec Kralove
- : -
Karvina Karvina
20:00
Sparta Prag Sparta Prag
- : -
Slovan Liberec Slovan Liberec
ÇEKYA 2. LİGİ
12:15
Viktoria Zizkov Viktoria Zizkov
- : -
FK Varnsdorf FK Varnsdorf
ÇİN 2. LİGİ
DA
Zibo Cuju F.C. Zibo Cuju F.C.
0 - 0
Jiangxi Liansheng F.C. Jiangxi Liansheng F.C.
14:30
Heilongjiang Lava Spring Heilongjiang Lava Spring
- : -
Nanjing City F.C. Nanjing City F.C.
DANİMARKA 1. LİGİ
16:00
Esbjerg Esbjerg
- : -
Nykobing FC Nykobing FC
17:00
Horsens Horsens
- : -
Hobro Hobro
DANİMARKA SÜPER LİGİ
16:00
Odense Odense
- : -
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
16:00
Viborg Viborg
- : -
SonderjyskE SonderjyskE
18:00
Brondby Brondby
- : -
Randers Randers
20:00
Aalborg Aalborg
- : -
FC Copenhagen FC Copenhagen
EKVADOR PRİMERA
MS
Delfin Delfin
3 - 0
Mushuc Runa Mushuc Runa
MS
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
1 - 0
Aucas Aucas
MS
Emelec Emelec
4 - 0
Manta Manta
MS
Deportivo Cuenca Deportivo Cuenca
1 - 1
Independiente Del Valle Independiente Del Valle
MS
Olmedo Olmedo
0 - 2
Orense Orense
EL SALVADOR 1. LİGİ
MS
CD FAS CD FAS
2 - 2
Atletico Marte Atletico Marte
MS
Alianza FC Alianza FC
2 - 0
Jocoro Jocoro
MS
Platense Municipal Platense Municipal
0 - 1
CD Municipal Limeno CD Municipal Limeno
MS
CD Chalatenango CD Chalatenango
1 - 0
Isidro Metapan Isidro Metapan
MS
Firpo Firpo
1 - 0
CD Aguila CD Aguila
MS
Once Deportivo Once Deportivo
4 - 3
Santa Tecla Santa Tecla
ENDONEZYA SÜPER LİGİ
11:15
Persita Tangerang Persita Tangerang
- : -
PSS Sleman PSS Sleman
14:00
Barito Putra Barito Putra
- : -
Madura United Madura United
14:15
Persik Kediri Persik Kediri
- : -
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
16:45
Persib Bandung Persib Bandung
- : -
Arema Arema
ERMENİSTAN PREMİER LİGİ
14:00
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
- : -
FK Van FK Van
17:00
Pyunik Pyunik
- : -
FC Urartu FC Urartu
ESTONYA 1. LİGİ
14:00
JK Narva Trans JK Narva Trans
- : -
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
16:00
Flora Tallinn Flora Tallinn
- : -
Paide Linnameeskond Paide Linnameeskond
FRANSA KUPASI
15:30
AS Chatou AS Chatou
- : -
C'Chartres Football C'Chartres Football
15:30
Reims Sainte-Anne Reims Sainte-Anne
- : -
Magny Renaissance Magny Renaissance
15:30
FC Versailles 78 FC Versailles 78
- : -
AS Poissy AS Poissy
15:30
Hauts Lyonnais Hauts Lyonnais
- : -
Bourgoin-Jallieu Bourgoin-Jallieu
15:30
Chemin Bas d'Avignon Chemin Bas d'Avignon
- : -
RCO Agde RCO Agde
15:45
Trelissac Trelissac
- : -
Toulouse Toulouse
16:00
US Perros Louannec US Perros Louannec
- : -
AS Vitre AS Vitre
16:00
Panazol Panazol
- : -
Angouleme Angouleme
16:00
Salouel Salouel
- : -
ES Wasquehal ES Wasquehal
16:30
Tregunc Tregunc
- : -
La Roche VF La Roche VF
17:00
US Chauvigny US Chauvigny
- : -
Havre AC Havre AC
FRANSA LİGUE 1
15:00
Saint Etienne Saint Etienne
- : -
Paris St Germain Paris St Germain
17:00
Reims Reims
- : -
Clermont Clermont
17:00
Monaco Monaco
- : -
Strasbourg Strasbourg
17:00
Bordeaux Bordeaux
- : -
Stade Brest 29 Stade Brest 29
17:00
Lorient Lorient
- : -
Rennes Rennes
19:00
Montpellier Montpellier
- : -
Olympique Lyon Olympique Lyon
22:45
Marsilya Marsilya
- : -
Troyes Troyes
GANA PREMİER LİGİ
18:00
Karela United FC Karela United FC
- : -
Asante Kotoko Asante Kotoko
18:00
Bibiani Gold Stars Bibiani Gold Stars
- : -
Accra Lions FC Accra Lions FC
18:00
King Faisal Babes King Faisal Babes
- : -
Medeama SC Medeama SC
18:00
Eleven Wonders Eleven Wonders
- : -
Elmina Sharks Elmina Sharks
18:00
Bechem United Bechem United
- : -
Dreams Dreams
18:00
Real Tamale United Real Tamale United
- : -
Ashanti Gold Ashanti Gold
GUATEMALA ULUSAL LİGİ
MS
Antigua GFC Antigua GFC
0 - 0
Santa Lucia FC Santa Lucia FC
19:00
Nueva Concepcion Nueva Concepcion
- : -
Solola Solola
19:00
Coban Imperial Coban Imperial
- : -
CSD Municipal CSD Municipal
21:00
Deportivo Achuapa Deportivo Achuapa
- : -
Club Xelaju Club Xelaju
GÜNEY AFRİKA 1. LİGİ
16:30
Venda FC Venda FC
- : -
Univ. of Pretoria Univ. of Pretoria
16:30
Cape Town Spurs Cape Town Spurs
- : -
JDR Stars JDR Stars
GÜNEY AFRİKA PSL
16:30
Lamontville Golden Arrows Lamontville Golden Arrows
- : -
Baroka FC Baroka FC
16:30
Moroka Swallows Moroka Swallows
- : -
Kaizer Chiefs Kaizer Chiefs
16:30
Royal AM Royal AM
- : -
Stellenbosch Stellenbosch
18:30
Maritzburg United Maritzburg United
- : -
AmaZulu AmaZulu
GÜNEY KIBRIS 1. LİGİ
20:00
AEL Limassol AEL Limassol
- : -
AEK Larnaca AEK Larnaca
GÜNEY KORE K-LİGİ
MS
Daegu Daegu
0 - 2
Jeonbuk FC Jeonbuk FC
MS
Suwon Bluewings Suwon Bluewings
0 - 0
Ulsan Hyundai Ulsan Hyundai
24'
Incheon United Incheon United
0 - 0
Pohang Steelers Pohang Steelers
22'
FC Seoul FC Seoul
0 - 0
Gangwon Gangwon
GÜRCİSTAN 1. LİGİ
12:30
Samtredia Samtredia
- : -
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
16:00
Dila Gori Dila Gori
- : -
FC Telavi FC Telavi
16:00
Lokomotif Tiflis Lokomotif Tiflis
- : -
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
HIRVATİSTAN 1. LİGİ
17:00
Sibenik Sibenik
- : -
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
HİNDİSTAN SÜPER LİGİ
17:00
Bengaluru FC Bengaluru FC
- : -
Kerala Blasters Kerala Blasters
HOLLANDA EREDİVİSİE LİGİ
14:15
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam
- : -
Ajax Ajax
16:30
Utrecht Utrecht
- : -
Heracles Almelo Heracles Almelo
16:30
Twente Twente
- : -
Feyenoord Feyenoord
18:45
Heerenveen Heerenveen
- : -
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
22:00
Vitesse Vitesse
- : -
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
HONG KONG FA KUPASI
DA
BC Rangers BC Rangers
2 - 0
FC Hong Kong FC Hong Kong
12:30
Kitchee Kitchee
- : -
Southern District Southern District
İNGİLTERE 1. LİGİ
18:00
Ipswich Town Ipswich Town
- : -
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
İNGİLTERE FEDERASYON TROPHY KUPASI
18:00
Kingstonian Kingstonian
- : -
Farnborough Farnborough
İNGİLTERE PREMİER LİGİ
17:00
Leicester City Leicester City
- : -
Watford Watford
17:00
Manchester City Manchester City
- : -
West Ham United West Ham United
17:00
Burnley Burnley
- : -
Tottenham Hotspur Tottenham Hotspur
17:00
Brentford Brentford
- : -
Everton Everton
19:30
Chelsea Chelsea
- : -
Manchester United Manchester United
İNGİLTERE ŞAMPİYONLUK LİGİ
15:30
Sheffield United Sheffield United
- : -
Bristol City Bristol City
İRLANDA FAI KUPASI
19:00
Bohemians Bohemians
- : -
St Patricks St Patricks
İSKOÇYA PREMİER LİGİ
15:00
Livingston Livingston
- : -
Rangers FC Rangers FC
18:00
Celtic Celtic
- : -
Aberdeen Aberdeen
İSPANYA LA LİGA
16:00
Real Betis Real Betis
- : -
Levante Levante
18:15
Espanyol Espanyol
- : -
Real Sociedad Real Sociedad
20:30
Cadiz Cadiz
- : -
Atletico Madrid Atletico Madrid
23:00
Real Madrid Real Madrid
- : -
Sevilla Sevilla
İSPANYA LA LİGA 2
16:00
Leganes Leganes
- : -
Las Palmas Las Palmas
18:00
Amorebieta Amorebieta
- : -
Real Zaragoza Real Zaragoza
18:00
Ibiza Ibiza
- : -
Ponferradina Ponferradina
20:15
Tenerife Tenerife
- : -
Real Sociedad B Real Sociedad B
İSRAİL 1. LİGİ
21:15
Hapoel Haifa Hapoel Haifa
- : -
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
21:45
Hapoel Tel Aviv Hapoel Tel Aviv
- : -
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
İSVEÇ 2. LİGİ
15:00
Huddinge Huddinge
- : -
Smedby AIS Smedby AIS
15:00
Stenungsunds IF Stenungsunds IF
- : -
Kumla Kumla
15:00
Tidaholm Tidaholm
- : -
Lidköpings Lidköpings
15:00
Nordvarmland FF Nordvarmland FF
- : -
IK Gauthiod IK Gauthiod
15:00
BK Forward BK Forward
- : -
Vanersborgs FK Vanersborgs FK
15:00
Yxhults IK Yxhults IK
- : -
Grebbestads Grebbestads
15:00
Ahlafors IF Ahlafors IF
- : -
Angered BK Angered BK
15:00
IK Oddevold IK Oddevold
- : -
Karlstad 2 Karlstad 2
15:00
Arameisk Syrianska Arameisk Syrianska
- : -
Karlslunds Karlslunds
15:00
Syrianska Syrianska
- : -
Nyköpings Nyköpings
15:00
Mjölby AI FF Mjölby AI FF
- : -
Varmbols FC Varmbols FC
15:00
Motala AIF FK Motala AIF FK
- : -
IFK Eskilstuna IFK Eskilstuna
15:00
Trosa Vagnharad SK Trosa Vagnharad SK
- : -
United IK Nordic United IK Nordic
15:00
Rynninge Rynninge
- : -
Tyresö Tyresö
16:00
BK Astrio BK Astrio
- : -
Vinbergs IF Vinbergs IF
16:00
Eskilsminne Eskilsminne
- : -
Torslanda IK Torslanda IK
16:00
Savedalens Savedalens
- : -
Höganas BK Höganas BK
16:00
Angelholms Angelholms
- : -
Dalstorps Dalstorps
16:00
Ullareds Ullareds
- : -
Assyriska BK Assyriska BK
16:00
Husqvarna FF Husqvarna FF
- : -
Onsala Onsala
16:00
Vastra Frölunda Vastra Frölunda
- : -
Varbergs GIF Varbergs GIF
16:00
Gottne Gottne
- : -
Notvikens IK Notvikens IK
18:00
Taftea IK Taftea IK
- : -
Umea FC Akademi Umea FC Akademi
18:00
Bergnasets AIK Bergnasets AIK
- : -
Storfors AIK Storfors AIK
İSVEÇ ALLSVENSKAN LİGİ
17:00
Göteborg Göteborg
- : -
Östersund Östersund
17:00
Djurgarden Djurgarden
- : -
Varbergs BoIS FC Varbergs BoIS FC
17:00
Degerfors Degerfors
- : -
Norrkoping Norrkoping
19:30
Halmstad Halmstad
- : -
Hammarby Hammarby
19:30
Kalmar Kalmar
- : -
Malmö Malmö
İSVİÇRE SÜPER LİGİ
16:15
Zurich Zurich
- : -
Young Boys Young Boys
18:30
Luzern Luzern
- : -
Basel Basel
18:30
Lausanne Lausanne
- : -
Servette Servette
İTALYA SERİE A LİGİ
14:30
Udinese Udinese
- : -
Genoa Genoa
17:00
Spezia Spezia
- : -
Bologna Bologna
17:00
Milan Milan
- : -
Sassuolo Sassuolo
20:00
Roma Roma
- : -
Torino Torino
22:45
Napoli Napoli
- : -
Lazio Lazio
İTALYA SERİE B LİGİ
22:30
Como Como
- : -
Parma Parma
İTALYA SERİE C LİGİ
16:30
Virtus Entella Virtus Entella
- : -
Cesena Cesena
16:30
Picerno Picerno
- : -
Palermo Palermo
16:30
Monterosi FC Monterosi FC
- : -
Catanzaro Catanzaro
16:30
Carrarese Carrarese
- : -
Teramo Teramo
16:30
Gubbio Gubbio
- : -
Ancona-Matelica Ancona-Matelica
16:30
Fermana Fermana
- : -
Imolese Imolese
16:30
Montevarchi Montevarchi
- : -
Vis Pesaro Vis Pesaro
16:30
Pescara Pescara
- : -
Lucchese Lucchese
16:30
Reggiana Reggiana
- : -
Viterbese Castrense Viterbese Castrense
16:30
Modena Modena
- : -
Pistoiese Pistoiese
16:30
Messina Messina
- : -
Fidelis Andria Fidelis Andria
16:30
Turris Turris
- : -
Avellino Avellino
16:30
Foggia Foggia
- : -
US Vibonese US Vibonese
19:30
Mantova Mantova
- : -
AC Renate AC Renate
19:30
Seregno Seregno
- : -
Giana Erminio Giana Erminio
19:30
Lecco Lecco
- : -
Südtirol Südtirol
19:30
Juventus II Juventus II
- : -
Virtus Verona Virtus Verona
19:30
Fiorenzuola Fiorenzuola
- : -
Legnago Salus Legnago Salus
19:30
Pro Sesto Pro Sesto
- : -
Trento Trento
19:30
Triestina Triestina
- : -
Pro Patria Pro Patria
19:30
Padova Padova
- : -
Pro Vercelli Pro Vercelli
JAPONYA J-2 LİGİ
MS
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
1 - 4
Tokyo Verdy Tokyo Verdy
MS
FC Ryukyu FC Ryukyu
1 - 1
Albirex Niigata Albirex Niigata
MS
Sagamihara Sagamihara
1 - 1
Matsumoto Yamaga Matsumoto Yamaga
MS
Machida Zelvia Machida Zelvia
0 - 0
Omiya Ardija Omiya Ardija
MS
JEF United Ichihara JEF United Ichihara
0 - 0
Kyoto Sanga Kyoto Sanga
MS
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
0 - 0
Jubilo Iwata Jubilo Iwata
MS
Mito Hollyhock Mito Hollyhock
2 - 1
Ehime FC Ehime FC
MS
V Varen Nagasaki V Varen Nagasaki
0 - 1
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
MS
Renofa Yamaguchi Renofa Yamaguchi
0 - 1
Ventforet Kofu Ventforet Kofu
MS
Giravanz Kitakyushu Giravanz Kitakyushu
1 - 2
Tochigi SC Tochigi SC
MS
Zweigen Kanazawa Zweigen Kanazawa
2 - 1
Montedio Yamagata Montedio Yamagata
JAPONYA J-3 LİGİ
MS
Yokohama Sports Yokohama Sports
0 - 2
Fukushima United Fukushima United
MS
Grulla Morioka Grulla Morioka
1 - 0
Kataller Toyama Kataller Toyama
MS
Tegevajaro Miyazaki Tegevajaro Miyazaki
1 - 0
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
MS
Kagoshima United Kagoshima United
0 - 2
Parceiro Nagano Parceiro Nagano
MS
Imabari Imabari
3 - 0
Vanraure Hachinohe Vanraure Hachinohe
MS
Kamatamare Sanuki Kamatamare Sanuki
1 - 3
Gainare Tottori Gainare Tottori
MS
FC Gifu FC Gifu
0 - 0
Fujieda MYFC Fujieda MYFC
KARADAĞ 1. LİGİ
-
FK Rudar Pljevlja FK Rudar Pljevlja
- 0
FK Podgorica FK Podgorica
-
Jezero Jezero
- 0
Zeta Zeta
-
Iskra Danilovgrad Iskra Danilovgrad
- 0
Mornar Bar Mornar Bar
-
Decic Tuzi Decic Tuzi
- 0
Petrovac Petrovac
-
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
- 0
Sutjeska Sutjeska
KAZAKİSTAN KUPASI
17:30
Kairat Almaty Kairat Almaty
- : -
Shakhtyor Karagandy Shakhtyor Karagandy
KOSTA RİKA 2. LİGİ - APERTURA
20:00
Marineros de Puntarenas Marineros de Puntarenas
- : -
Barrio Mexico Barrio Mexico
KOSTA RİKA PRİMERA - APERTURA
MS
AD San Carlos AD San Carlos
1 - 3
Municipal Grecia Municipal Grecia
20:00
LD Alajuelense LD Alajuelense
- : -
Municipal Perez Zeledon Municipal Perez Zeledon
LİTVANYA A LYGA
16:00
Panevezys Panevezys
- : -
FC Hegelmann Litauen FC Hegelmann Litauen
16:00
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
- : -
Dziugas Telsiai Dziugas Telsiai
16:00
Suduva Suduva
- : -
DFK Dainava DFK Dainava
16:00
Nevezis Nevezis
- : -
FK Riteriai FK Riteriai
16:00
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
- : -
Banga Gargzdai Banga Gargzdai
LÜKSEMBURG ULUSAL LİGİ
18:00
UNA Strassen UNA Strassen
- : -
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
18:00
Swift Hesperange Swift Hesperange
- : -
Dudelange Dudelange
18:00
Fola Esch Fola Esch
- : -
US Hostert US Hostert
18:00
Etzella Ettelbruck Etzella Ettelbruck
- : -
US Mondorf US Mondorf
18:00
Differdange 03 Differdange 03
- : -
Union Titus Petange Union Titus Petange
18:00
Rodange Rodange
- : -
Wiltz 71 Wiltz 71
18:00
Victoria Rosport Victoria Rosport
- : -
Racing FC Racing FC
MACARİSTAN 1. LİGİ
15:30
Debreceni Debreceni
- : -
Paksi FC Paksi FC
17:45
Puskas Akademia FC Puskas Akademia FC
- : -
Zalaegerszeg Zalaegerszeg
20:00
Mezökövesdi Mezökövesdi
- : -
Ferencvaros Ferencvaros
MACARİSTAN 2. LİGİ
15:00
Gyor Gyor
- : -
Szeged Csanad Szeged Csanad
15:00
Szolnoki MAV Szolnoki MAV
- : -
Tiszakecske Tiszakecske
15:00
Nyiregyhaza Nyiregyhaza
- : -
III. Kerület III. Kerület
19:00
Vasas Budapeşte Vasas Budapeşte
- : -
Budaors FC Budaors FC
19:00
Bekescsaba Bekescsaba
- : -
Budafoki MTE Budafoki MTE
19:00
Diosgyor Diosgyor
- : -
Ajka Ajka
19:00
Csakvári TK Csakvári TK
- : -
Soroksár Soroksár
19:00
BFC Siofok BFC Siofok
- : -
Szentlorinc Szentlorinc
19:00
Pecsi Pecsi
- : -
Dorogi Dorogi
MAKEDONYA 1. LİGİ
15:00
FK Bregalnica Stip FK Bregalnica Stip
- : -
Borec Borec
15:00
Tikves Tikves
- : -
Rabotnicki Rabotnicki
15:00
FC Shkupi FC Shkupi
- : -
Struga Trim-Lum Struga Trim-Lum
15:00
Pelister Pelister
- : -
FK Skopje FK Skopje
15:00
Makedonija GP Makedonija GP
- : -
Shkendija Shkendija
MALTA 1. LİGİ
16:00
Gzira United Gzira United
- : -
Gudja United Gudja United
18:00
Hamrun Spartans Hamrun Spartans
- : -
Santa Lucia Santa Lucia
20:00
Balzan Youths Balzan Youths
- : -
Hibernians Hibernians
MEKSİKA PREMİER LİG - APERTURA
MS
Club America Club America
1 - 3
UNAM Pumas UNAM Pumas
MS
Atlas Atlas
1 - 1
Monterrey Monterrey
MISIR 1. LİGİ
16:00
ENPPI ENPPI
- : -
Pyramids FC Pyramids FC
16:00
Al Masry Al Masry
- : -
Misr El Makasa Misr El Makasa
MOLDOVA 1. LİGİ
14:00
Milsami Orhei Milsami Orhei
- : -
Floresti Floresti
18:00
FC Sheriff FC Sheriff
- : -
FC Dinamo Auto FC Dinamo Auto
NORVEÇ ELİTESERİEN
19:00
Rosenborg Rosenborg
- : -
Bodo Glimt Bodo Glimt
19:00
Haugesund Haugesund
- : -
Sandefjord Sandefjord
19:00
Mjondalen Mjondalen
- : -
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
19:00
Kristiansund BK Kristiansund BK
- : -
Viking Viking
19:00
Tromso Tromso
- : -
Stabaek Stabaek
21:00
Brann Brann
- : -
Molde Molde
PERU PRİMERA - CLAUSURA
23:00
Sporting Cristal Sporting Cristal
- : -
Alianza Lima Alianza Lima
POLONYA 1. LİGİ
14:40
GKS Tychy GKS Tychy
- : -
Resovia Rzeszow Resovia Rzeszow
17:00
Sandecja Nowy Sacz Sandecja Nowy Sacz
- : -
Gornik Polkowice Gornik Polkowice
20:00
Widzew Lodz Widzew Lodz
- : -
Zaglebie Sosnowiec Zaglebie Sosnowiec
POLONYA 2. LİGİ
15:00
Slask Wroclaw II Slask Wroclaw II
- : -
Pogon Siedlce Pogon Siedlce
18:00
Wisla Pulawy Wisla Pulawy
- : -
Lech Poznan II Lech Poznan II
POLONYA EKSTRAKLASA
14:30
Wisla Plock Wisla Plock
- : -
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
17:00
Lech Poznan Lech Poznan
- : -
Warta Poznan Warta Poznan
19:30
Legia Varşova Legia Varşova
- : -
Jagiellonia Bialystok Jagiellonia Bialystok
PORTEKİZ 2. LİGİ
14:00
Feirense Feirense
- : -
FC Porto B FC Porto B
17:00
Rio Ave Rio Ave
- : -
Nacional Madeira Nacional Madeira
18:30
Leixoes Leixoes
- : -
Trofense Trofense
22:30
Academica Academica
- : -
Sporting Covilha Sporting Covilha
PORTEKİZ SÜPER LİGİ
18:30
Maritimo Maritimo
- : -
Pacos Ferreira Pacos Ferreira
21:00
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
- : -
Tondela Tondela
23:30
Porto Porto
- : -
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
PRİMERA DİVİSİON RFEF
14:00
Linares Deportivo Linares Deportivo
- : -
Real Madrid B (Castilla) Real Madrid B (Castilla)
14:00
Inter de Madrid Inter de Madrid
- : -
Tudelano Tudelano
14:00
Calahorra Calahorra
- : -
Cultural Leonesa Cultural Leonesa
14:00
Celta Vigo B Celta Vigo B
- : -
Extremadura UD Extremadura UD
18:00
Gimnastic Tarragona Gimnastic Tarragona
- : -
CDA Baleares CDA Baleares
19:00
Sevilla Atletico Sevilla Atletico
- : -
Costa Brava Costa Brava
19:00
Talavera Talavera
- : -
Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda
19:00
UCAM Murcia UCAM Murcia
- : -
Algeciras Algeciras
19:00
Deportivo La Coruna Deportivo La Coruna
- : -
Athletic Bilbao B Athletic Bilbao B
ROMANYA LİGA 1
18:30
Botosani Botosani
- : -
FC Voluntari FC Voluntari
21:30
CS Universitatea Craiova CS Universitatea Craiova
- : -
FCSB FCSB
RUSYA PREMİER LİGİ
14:00
FC Nizhny Novgorod FC Nizhny Novgorod
- : -
Krylya Sovietov Krylya Sovietov
16:30
Rubin Kazan Rubin Kazan
- : -
Dinamo Moskova Dinamo Moskova
20:00
CSKA Moskova CSKA Moskova
- : -
Zenit Zenit
SAN MARİNO 1. LİGİ
-
Juvenes/Dogana Juvenes/Dogana
- 0
SS Virtus SS Virtus
-
FC Fiorentino FC Fiorentino
- 0
SP Libertas SP Libertas
-
San Giovanni San Giovanni
- 0
Cosmos Cosmos
SIRBİSTAN SÜPER LİGİ
15:00
Radnicki Nis Radnicki Nis
- : -
Radnik Surdulica Radnik Surdulica
15:00
Kolubara Kolubara
- : -
Backa Topola Backa Topola
16:25
Kızıl Yıldız Kızıl Yıldız
- : -
Spartak Subotica Spartak Subotica
18:30
Vozdovac Vozdovac
- : -
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
SLOVAKYA 2. LİGİ
15:00
Dukla Banska Bystrica Dukla Banska Bystrica
- : -
FC Rohoznik FC Rohoznik
SLOVAKYA SÜPER LİGİ
19:00
Spartak Trnava Spartak Trnava
- : -
Ruzomberok Ruzomberok
SLOVENYA 1. LİGİ
15:00
Bravo Bravo
- : -
Koper Koper
22:15
Mura Mura
- : -
Maribor Maribor
SLOVENYA 2. LİGİ
15:30
NK Krka NK Krka
- : -
Bilje Bilje
15:30
NK Krsko NK Krsko
- : -
NK Roltek Dob NK Roltek Dob
SPOR TOTO 1. LİG
13:30
Ankara Keçiörengücü Ankara Keçiörengücü
- : -
Bereket Sigorta Ümraniyespor Bereket Sigorta Ümraniyespor
19:00
Altınordu Altınordu
- : -
MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü
SPOR TOTO SÜPER LİG
13:30
Gaziantep FK Gaziantep FK
- : -
İttifak Holding Konyaspor İttifak Holding Konyaspor
16:00
Demir Grup Sivasspor Demir Grup Sivasspor
- : -
Atakaş Hatayspor Atakaş Hatayspor
16:00
VavaCars Fatih Karagümrük VavaCars Fatih Karagümrük
- : -
Trabzonspor Trabzonspor
19:00
Öznur Kablo Yeni Malatyaspor Öznur Kablo Yeni Malatyaspor
- : -
Galatasaray Galatasaray
SUUDİ ARABİSTAN PREMİER LİGİ
15:30
Abha Abha
- : -
Al Hilal Al Hilal
ŞİLİ PRİMERA LİGİ
MS
Cobresal Cobresal
0 - 0
Univ. de Chile Univ. de Chile
MS
O'Higgins O'Higgins
0 - 0
Deportes Antofagasta Deportes Antofagasta
MS
Melipilla Melipilla
1 - 0
Everton De Vina Everton De Vina
18:00
Santiago Wanderers Santiago Wanderers
- : -
Audax Italiano Audax Italiano
TAYLAND PREMİER LİGİ
14:00
Chonburi Chonburi
- : -
Ratchaburi Ratchaburi
14:00
Prachuap FC Prachuap FC
- : -
BG Pathum United BG Pathum United
14:30
Suphanburi Suphanburi
- : -
Bangkok United Bangkok United
15:00
Chiangrai United Chiangrai United
- : -
Buriram United Buriram United
TAYVAN PREMİER LİGİ
11:00
Taipower FC Taipower FC
- : -
Taipei Tatung Taipei Tatung
11:00
Tainan City Tainan City
- : -
Flight Skywalkers Flight Skywalkers
11:00
Hang Yuen FC Hang Yuen FC
- : -
Taichung Futuro Taichung Futuro
11:00
National Taiwan University National Taiwan University
- : -
Taiwan CPC Taiwan CPC
TFF 3. LİG
12:00
İskenderunspor A.Ş. İskenderunspor A.Ş.
- : -
Bitexen Düzcespor Bitexen Düzcespor
12:30
Hendekspor Hendekspor
- : -
Batman Petrolspor Batman Petrolspor
13:00
Kızılcabölükspor Kızılcabölükspor
- : -
Hacettepe Hacettepe
13:00
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kırıkkale Büyük Anadoluspor
- : -
Çankaya FK Çankaya FK
13:00
Fethiyespor Fethiyespor
- : -
Ağrı 1970 Spor Ağrı 1970 Spor
13:00
Sancaktepe FK Sancaktepe FK
- : -
Fatsa Belediyespor Fatsa Belediyespor
13:00
Kahta 02 Spor Kahta 02 Spor
- : -
Bursa Yıldırımspor Bursa Yıldırımspor
13:00
Bayrampaşa Spor A.Ş. Bayrampaşa Spor A.Ş.
- : -
Redoks Darıca Gençlerbirliği Redoks Darıca Gençlerbirliği
13:00
Alagöz Holding Iğdır FK Alagöz Holding Iğdır FK
- : -
Beyoğlu Yeni Çarşı FK Beyoğlu Yeni Çarşı FK
13:00
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK
- : -
Gema Polimer Şile Yıldızspor Gema Polimer Şile Yıldızspor
13:00
Siirt İl Özel İdaresispor Siirt İl Özel İdaresispor
- : -
Kuşadasıspor Kuşadasıspor
13:00
52 Orduspor FK 52 Orduspor FK
- : -
Malatya Yeşilyurt Belediyespor Malatya Yeşilyurt Belediyespor
13:00
Karşıyaka Karşıyaka
- : -
Edirnespor Edirnespor
13:00
Yeşilyurt D.Ç Ofspor Yeşilyurt D.Ç Ofspor
- : -
Gümüşhanespor Gümüşhanespor
13:00
Belediye Derincespor Belediye Derincespor
- : -
Modafen Modafen
13:00
Nevşehir Belediyespor Nevşehir Belediyespor
- : -
Arnavutköy Bld. Gençlikspor Arnavutköy Bld. Gençlikspor
13:00
Kardemir Karabükspor Kardemir Karabükspor
- : -
Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği SK Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği SK
13:00
1954 Kelkit Belediyespor 1954 Kelkit Belediyespor
- : -
Başkent Gözgözler Akademi FK Başkent Gözgözler Akademi FK
13:00
Osmaniyespor FK Osmaniyespor FK
- : -
Formül Erbaaspor Formül Erbaaspor
13:00
Karaman Belediyespor Karaman Belediyespor
- : -
Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
UKRAYNA 2. LİGİ
15:15
VPK-Ahro Shevchenkivka VPK-Ahro Shevchenkivka
- : -
FC Uzhhorod FC Uzhhorod
16:30
Kryvbas Kryvyi Rih Kryvbas Kryvyi Rih
- : -
Ahrobiznes Volochysk Ahrobiznes Volochysk
UKRAYNA PREMİER LİGİ
15:00
Inhulets Inhulets
- : -
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
18:00
Rukh Lviv Rukh Lviv
- : -
Metalist 1925 Kharkiv Metalist 1925 Kharkiv
20:30
Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka
- : -
Veres Rivne Veres Rivne
VENEZUELA PRİMERA LİGİ
İPT
Portuguesa FC Portuguesa FC
0 - 0
Atletico Venezuela Atletico Venezuela
MS
Metropolitanos FC Metropolitanos FC
1 - 2
Academia Puerto Cabello Academia Puerto Cabello
22:00
Deportivo Tachira Deportivo Tachira
- : -
Caracas Caracas
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 1
16:00
Olympiakos Olympiakos
- : -
Volos N.F.C. Volos N.F.C.
16:00
Ofi Crete Ofi Crete
- : -
Ionikos Ionikos
20:30
Panathinaikos Panathinaikos
- : -
Panetolikos Panetolikos
20:30
PAOK PAOK
- : -
Aris Aris
YUNANİSTAN SÜPER LİGİ 2
15:45
Thesprotos Thesprotos
- : -
Kavala Kavala
15:45
Xanthi Xanthi
- : -
Almopos Aridea Almopos Aridea
15:45
Pierikos FC Pierikos FC
- : -
Niki Volos Niki Volos
15:45
Anagennisi Karditsa Anagennisi Karditsa
- : -
Olympiakos Volou Olympiakos Volou
15:45
Apollon Pontou Apollon Pontou
- : -
PAOK II PAOK II
15:45
Veria Veria
- : -
Trikala Trikala
15:45
Kifisia Kifisia
- : -
Diagoras Diagoras
15:45
Episkopi Episkopi
- : -
PAE Chania PAE Chania
15:45
Levadiakos Levadiakos
- : -
OF Ierapetra OF Ierapetra
15:45
Irodotos Irodotos
- : -
Kalithea Kalithea
15:45
Iraklis Iraklis
- : -
Larisa Larisa
16:00
Rodos AS Rodos AS
- : -
Zakynthos APS Zakynthos APS
18:00
AEK II AEK II
- : -
Asteras Vlachioti Asteras Vlachioti
# TAKIMLAR O AV P
1 Trabzonspor 13 16 33
2 Atakaş Hatayspor 13 13 26
3 İttifak Holding Konyaspor 13 11 26
4 Aytemiz Alanyaspor 14 -2 24
5 Fenerbahçe 13 3 23
6 VavaCars Fatih Karagümrük 13 5 22
7 Medipol Başakşehir 14 4 22
8 Galatasaray 13 2 21
9 Adana Demirspor 14 2 20
10 Beşiktaş 14 0 20
11 Fraport TAV Antalyaspor 14 -2 18
12 Altay 14 -3 17
13 GZT Giresunspor 14 0 16
14 Yukatel Kayserispor 14 -4 16
15 Gaziantep FK 13 -5 15
16 Demir Grup Sivasspor 13 1 13
17 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor 13 -11 12
18 Göztepe 13 -7 10
19 Kasımpaşa 14 -8 10
20 Çaykur Rizespor 14 -15 10
# TAKIMLAR O AV P
1 Bereket Sigorta Ümraniyespor 12 14 27
2 MKE Ankaragücü 13 13 27
3 Eyüpspor 14 6 27
4 Royal Hastanesi Bandırmaspor 13 11 25
5 BB Erzurumspor 12 7 25
6 İstanbulspor 13 4 20
7 Tuzlaspor 12 4 20
8 Kocaelispor 13 -1 20
9 Yılport Samsunspor 13 0 19
10 Adanaspor 14 -2 18
11 Nasadoge Menemenspor 13 -5 17
12 Gençlerbirliği 13 -5 17
13 Beypiliç Boluspor 13 1 16
14 Altaş Denizlispor 13 -5 15
15 Bursaspor 13 -4 14
16 Manisa FK 14 -6 14
17 Ankara Keçiörengücü 12 -7 10
18 Altınordu 13 -13 10
19 Balıkesirspor 13 -12 7
# TAKIMLAR O AV P
1 Pendikspor 13 13 32
2 Bucaspor 1928 14 3 22
3 Isparta 32 Spor 14 5 22
4 Amed Sportif Faaliyetler 13 1 21
5 Şanlıurfaspor 13 2 20
6 Uşakspor A.Ş. 13 -3 19
7 Pazarspor 13 0 19
8 Ankara Demirspor 14 0 19
9 Nazilli Belediyespor 13 0 19
10 Kırklarelispor 13 5 19
11 Tarsus İdman Yurdu 14 -1 18
12 Akhisarspor 14 -2 17
13 Anagold 24Erzincanspor 14 2 17
14 Karatay Termal 1922 Konyaspor 14 3 17
15 Kırşehir Belediyespor 13 0 16
16 Zonguldak Kömürspor 13 -5 14
17 TECO Karacabey Belediyespor 13 -4 13
18 Eskişehirspor 14 -19 10
19 GMG Kastamonuspor 0 0 0
# TAKIMLAR O AV P
1 Sakaryaspor 15 25 35
2 Hekimoğlu Trabzon 15 19 33
3 Sivas Belediyespor 15 20 30
4 Çorum FK 15 14 28
5 An Zentrum Bayburt Özel İdarespor 15 7 27
6 Bodrumspor 15 13 26
7 Afjet Afyonspor 15 14 25
8 Ankaraspor 15 10 25
9 Somaspor 15 5 25
10 Silahtaroğlu Vanspor FK 15 0 25
11 İnegölspor 15 -3 21
12 Serik Belediyespor 15 -4 20
13 Etimesgut Belediyespor 15 -5 19
14 Diyarbekirspor 15 1 18
15 Turgutluspor 15 -8 17
16 Sarıyer 15 -10 12
17 Ergene Velimeşespor 15 -18 11
18 Adıyaman FK 15 -12 10
19 Niğde Anadolu FK 15 -30 5
20 Kahramanmaraşspor 15 -38 3
# TAKIMLAR O AV P
1 Liverpool 5 10 15
2 Porto 5 -5 5
3 Milan 5 -2 4
4 Atletico Madrid 5 -3 4