AHİ EVREN PROJESİ'NDE MALİYETLER HESAPLANACAK « KANAL 19 TV – Çorum Haber, Güncel, Son Dakika

16 Ekim 2021 - 12:24
SON DAKİKA

AHİ EVREN PROJESİ'NDE MALİYETLER HESAPLANACAK

AHİ EVREN PROJESİ'NDE MALİYETLER HESAPLANACAK
Son Güncelleme :

23 Ocak 2018 - 9:35

12 views

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çorum’da son günlerde sıkça tartışılan Ahi Evran Sanayi Sitesi Projesiyle ilgili olarak esnaf temsilcilerini dinledi.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, Çorum esnafının 7 yıldır beklediği Ahi Evran Sanayi Sitesi Projesini“engellediği” gerekçesiyle kamuoyunda sıkça tartışma konusu olmuştu. Külcü, belediyeye davet ettiği Çorum Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ve Ahi Evran Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi yönetim kurulu üyelerine yeniden belediyenin kapılarını açtı. Görüşmeye ÇESOB Başkanı Yalçın Kılıç ile birlikte kooperatifin yönetim kurulu üyeleri katıldı.

BAŞKAN KÜLCÜ, SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, ziyaretle ilgili sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Ahi Evran Sanayi Projesi kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Başkanlarımız ve esnafımızla güncel konularımızı değerlendirdik” dedi.

Kooperatif yönetiminin Belediye Başkanı Muzaffer Külcü’yü ziyaretinde Ahi Evran Sanayi Sitesi Projesi’nin maliyetinin hem belediye hem de kooperatif tarafından yeniden hesaplanarak tekrar değerlendirilmesi kararının çıktığı öğrenildi. 

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.